SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
138 000 €
(2 706 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
51 m²
14 Sur, Tulum

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Excelente oportunidad de negocio para renta vacacional!
Este conjunto de solo 16 departamentos represe...

Ostalo
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

14 Sur, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi