SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
401 927 €
(3 940 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
102 m²
Avenida Tulum, Tulum

spalnicaatypical
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NATURALEZA, TU HOGAR

En perfecta armonía con la naturaleza y cuidadosamente integrado a la selva, florece el único desarrollo in...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Leseni podNaravna svetlobaRazgledTerasaOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 204 dni
Posodobljeno: 163 dni

Lokacija

Avenida Tulum, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi