SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
171 311 €
(3 724 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Avenida Zapote, Tulum

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

PAP4466913

Ostalo
Starost oglasa: 213 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Avenida Zapote, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi