SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
271 150 €
(4 108 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
66 m²
Avenida Zapote, Tulum

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

EL OCEANO ESTA LLAMANDO, TU NUEVO HOGAR EN ESTE HABITAT ESTA ESPERANDO POR TI, AQUÍ EN EL CORAZON DE TULUM.

Ostalo
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Avenida Zapote, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi