SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
114 881 €
(2 872 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Avenida Zapote, Tulum

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este desarrollo busca crear el hogar de tus sueños y al mismo tiempo darte toda la comodidad con un gran diseño arquitectonico que sobresa...

opremljeno
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 164 dni

Lokacija

Avenida Zapote, Tulum
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi