SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
392 110 €
(5 228 € / m²)
Prodaja
1
2+
75 m²
Puerto Morelos

spalnica1
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

APARTAMENTOS DE LUJO FRENTE AL MAR EN PUERTO MORELOSDescubre una combinación incomparable de sostenibilidad y lujo en estos exclusivos apartamentos, u...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorTuš kabinaKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 212 dni
Posodobljeno: 174 dni

Lokacija

Puerto Morelos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi