SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
547 586 €
(7 020 € / m²)
Prodaja
1
2+
78 m²
Puerto Morelos

spalnica1
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

OASIS RESIDENCIAL DE LUJO EN PUERTO MORELOS – DONDE LA NATURALEZA SE FUSIONA CON LA VIDA MODERNA Ubicado a lo largo de ...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Puerto Morelos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi