SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
132 366 €
(2 701 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
49 m²
Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos

spalnicaatypical
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

EXPLORA, DESCUBRE Y VIVE.

Al acercarte a Puerto Morelos, el aroma del mar y la sal se mezcl...

Ostalo
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Rafaél E. Melgar, Puerto Morelos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi