SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
666 965 €
(6 009 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
111 m²
Puerto Morelos

spalnicaatypical
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Vivir junto al mar es una experiencia que transforma cada instante en un momento de paz y exclusividad.
Este desarrollo de lujo en Puerto Morelos ha ...

Ostalo
Starost oglasa: 210 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Puerto Morelos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi