SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
521 839 €
(2 867 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
182 m²
Progreso

spalnicaatypical
površina182 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DME343-6Departamento frente al mar con alberca privada en venta, Chuburná, YucatánExclusivo departamento en venta frente al mar en la costa yucateca d...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTerasaOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Progreso
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selvaco Realty

Podobni oglasi