SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
866 249 €
(4 760 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
182 m²
Petatlán

spalnicaatypical
površina182 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

“Located oceanfront in one of the highest appreciation areas of Ixtapa Zihuatanejo, Tsánda Villas offers luxury residences designed for those seeking ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Petatlán
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Capital

Podobni oglasi