SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
415 780 €
(3 850 € / m²)
Prodaja
2
2+
108 m²
Municipio de Los Cabos

spalnica2
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

NEW LISTINGMLS: 26-1539$479,000 USD Penthouse | Ventanas del Mar Phase 2Discover this beautifully maintained 2-bedroom, 2-bathroom penthouse located i...

opremljeno
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Municipio de Los Cabos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Century 21 Legendary Realty

Podobni oglasi