SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
258 693 €
(2 373 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
109 m²
Privada 25, Mérida

spalnicaatypical
površina109 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

DESCRIPCIÓN:Departamento ubicado en Town Square, uno de los desarrollos más exclusivos y emblemáticos del norte de Mérida, donde el lujo, la comodidad...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Privada 25, Mérida
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

dPassos Realtors

Podobni oglasi