SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
890 931 €
(2 308 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
386 m²
Calle 29 A, Mérida

spalnicaatypical
površina386 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Calle 29 A, Mérida
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Magno

Podobni oglasi