SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 530 €
(2 225 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
109 m²
Calle 75, Mérida

spalnicaatypical
površina109 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Conjunto de 62 departamentos ubicados en la zona de Montes de Amé en Mérida Yucatán.Sala de MeditaciónBusiness CenterSala de MasajesSaunaFire PitJacuz...

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Calle 75, Mérida
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fabiola Campos Realtor

Podobni oglasi