SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
82 102 €
(1 824 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
Avenida 51, Mérida

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Departamento de 1 recámara con balcónSalaComedorÁrea de lavadoRecámara con clóset vestidorCocina con barra degranito y parrilla eléctricaINCLUYE:MUEBL...

Ostalo
Starost oglasa: 41 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Avenida 51, Mérida
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fabiola Campos Realtor

Podobni oglasi