SUPA24
Terasa; razgled, naravna svetloba, sodoben slog
Ostalo; naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; sodoben slog, naravna svetloba, talne ploščice
673 043 €
(2 447 € / m²)
Prodaja
3
2+
275 m²
Calle 11, Mérida

spalnica3
površina275 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DME323-5Penthouse de lujo, con terraza privada, en venta, Santa Gertrudis Copo, Mérida  Vive en una de las zonas más exclusivas de Mérida, en un desar...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Calle 11, Mérida
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selvaco Realty

Podobni oglasi