SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 928 593 €
(14 942 € / m²)
Prodaja
1
2+
196 m²
Candelaria

spalnica1
površina196 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an extraordinary lifestyle at The Ritz-Carlton Residences, Riviera Maya, where luxury and natural beauty come together on the shores of the C...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOpremljenoOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaKuhinjski aparatiVisoki stropiNaravna svetlobaModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 115 dni

Lokacija

Candelaria
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Maya Luxe

Podobni oglasi