SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
275 242 €
(1 591 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
173 m²
Boulevard Kukulkan, Benito Juárez

spalnicaatypical
površina173 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubre un Refugio de Lujo y Naturaleza en el Corazón de Cancún

Imagina un espacio donde el diseño contemporáneo se fusiona con la se...

Ostalo
Starost oglasa: 202 dni
Posodobljeno: 163 dni

Lokacija

Boulevard Kukulkan, Benito Juárez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi