Seznam ponudb
28
28
28
307 051 €
(1 176 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
261 m²
Avenida Nizuc, Benito Juárez
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
261 m²
kopalnice
2+
Bienvenido a un nuevo estilo de vida
Ubicado en la SM 13
A 15 minutos de la zona hotelera.20 minutos. de la playa d...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Bazen
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
210 dni
Posodobljeno:
170 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida Nizuc, Benito Juárez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.