SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
283 246 €
(2 213 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
128 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

spalnicaatypical
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ubicado en la Torre A, este penthouse de 189?m² fusiona diseño contemporáneo y acabados de lujo, destacando una te...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Boulevard Lausana, Benito Juárez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi