SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
178 495 €
(2 479 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
72 m²
Boulevard Lausana, Benito Juárez

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ubicado en la Torre A, este departamento de 1 recámara y 1.5 baños ofrece 82?m...

Ostalo
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Boulevard Lausana, Benito Juárez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi