SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
309 782 €
(2 012 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
154 m²
1, Bacalar

spalnicaatypical
površina154 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

**Descubre tu paraíso en Bacalar**

Explora este impresionante departamento de 2 habitaciones diseñado para ofrecer un estilo de vida exclusivo y con...

Ostalo
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 141 dni

Lokacija

1, Bacalar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Highline

Podobni oglasi