SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
207 893 €
(4 620 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
45 m²
Bacalar

spalnicaatypical
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Penthouse estudio, único!! a solo 400 metros de la icónica Laguna de Bacalar. 
Perfecto para renta vacacional tipo Airbnb o como casa de descanso para...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeRazgledVisoki stropiVarovanjeNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 141 dni

Lokacija

Bacalar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Highline

Podobni oglasi