SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
176 313 €
(1 981 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
89 m²
Bacalar

spalnicaatypical
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Departamento En Venta, Ubicado a tan solo 400 metros de la laguna, con un excelente hambiente conectado con la naturaleza y el agua.

opremljeno
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Bacalar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Highline

Podobni oglasi