SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
228 412 €
(1 799 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
127 m²
Calle 9, Bacalar

spalnicaatypical
površina127 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Lagunas de Bacalar es un exclusivo desarrollo ecológico que cubre solo el 19% del terreno total. Está ubicado en la mejor zona de Bacalar,...

Ostalo
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 167 dni

Lokacija

Calle 9, Bacalar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co

Podobni oglasi