SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 400 000 €
(6 167 € / m²)
Prodaja
4
2+
227 m²
Tamarin VCA

spalnica4
površina227 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nestenn bietet diese herrliche Wohnung direkt an der Lagune an.

Erdgeschoss + zweistöckiges Gebäude, Daueraufenthaltsgenehmigung nach Kauf erhältlich...

Ostalo
Starost oglasa: 45 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Tamarin VCA
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nestenn Luxury Listings - Mauritius

Podobni oglasi