SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 406 913 €
(6 395 € / m²)
Prodaja
4
2+
220 m²
Seizième Mille VCA

spalnica4
površina220 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This Penthouse offers exclusive high level finishes and the use of the best materials to guarantee exceptional results for this spacious living space....

Ostalo
Starost oglasa: 396 dni
Posodobljeno: 396 dni

Lokacija

Seizième Mille VCA
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Park Lane Properties

Podobni oglasi