SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
152 826 €
(2 779 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
Rivière du Rempart VCA

spalnica1
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Les
Méléanes is a refined residential development set within the exclusive Azuri
Ocean & Golf Village on Mauritius’ north‑east coast, offering a seren...

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rivière du Rempart VCA
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Park Lane Properties

Podobni oglasi