SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 236 724 €
(9 810 € / m²)
Prodaja
5
1
228 m²
Coastal Road

spalnica5
površina228 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Exceptionally located penthouse for sale! 228m², 4 en-suite bedrooms with dressing rooms, 1 separate WC for guests, private jacuzzi, 106m² terrace, 3-...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Coastal Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEXT HOME LTD - OPEN HOUSE Mauritius Ltd

Podobni oglasi