SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
567 162 €
(5 847 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Coastal Road

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This 3 bedroom furnished apartment of ‘Ocean Garden 2’ in Flic en Flac is close to the sea and offers magnificent views bound to take your breath away...

Ostalo
Starost oglasa: 394 dni
Posodobljeno: 394 dni

Lokacija

Coastal Road
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Park Lane Properties

Podobni oglasi