SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 000 €
(2 366 € / m²)
Prodaja
3
1
93 m²
Boulevard Laayoune, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش

spalnica3
površina93 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prestigious apartment in the famous Majorelle neighborhood, and close to the Yves Saint Laurent Museum. With an ideal location, this 93 sqm apartment ...

opremljeno
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Boulevard Laayoune, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Maroc

Podobni oglasi