SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 745 000 €
(4 363 € / m²)
Prodaja
4
1
400 m²
Boulevard Laayoune, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش

spalnica4
površina400 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

3-Bedroom Penthouse in the prestigious Majorelle neighborhood

In the heart of the emblematic Majorelle district, this exquisite penthouse embodies ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Boulevard Laayoune, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵡⵛ مراكش
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Maroc

Podobni oglasi