SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 550 000 €
(10 265 € / m²)
Prodaja
2
2+
151 m²
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema

spalnica2
površina151 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an extraordinary opportunity to invest in one of the last 16 apartments available in ORA, Malta's premier green development. Designed by lead...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Podobni oglasi