SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
675 000 €
(3 668 € / m²)
Prodaja
3
2+
184 m²
Triq tal-Katidral, Tas-Sliema

spalnica3
površina184 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Three brand new Apartments in this sought after area of St. Julians are now up for Sale.

Properties comprise of an open plan kitchen/living/dining, 3...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Triq tal-Katidral, Tas-Sliema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio

Podobni oglasi