Seznam ponudb
10
10
10
475 000 €
(3 958 € / m²)
Prodaja
2
2+
120 m²
Triq Sir Adrian Dingli, Tas-Sliema
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
120 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
A brand new Penthouse located in one of the most tranquil areas of St Julians.
The property is situated in a great and quiet part of St Julians and b...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
57 dni
Posodobljeno:
53 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Triq Sir Adrian Dingli, Tas-Sliema
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.