SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
681 000 €
(8 731 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
78 m²
Route d'Esch, Kayl

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaDa

Opis

Together Immo & Keller Williams Luxembourg present this new-build 78 m², two-bedroom apartment located in Kayl.

For further information, please con...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 134 dni
Posodobljeno: 134 dni

Lokacija

Route d'Esch, Kayl
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KELLER WILLIAMS SELECT

Martin STOZ

Podobni oglasi