SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
124 500 €
(1 209 € / m²)
Prodaja
5
2+
103 m²
Ozolciema iela

spalnica5
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive apartment for sale in Ziepniekalni. In the new project. Comfortable and modern layout. Apartment on two floors, with wooden stairs, on which...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Ozolciema iela
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MERAKA SIA

Podobni oglasi