SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
193 000 €
(769 € / m²)
Prodaja
2
2+
251 m²
Dubultu prospekts

spalnica2
površina251 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Historical charm and creative freedom in the heart of Jurmala.
Imagine waking up in a place where history and art meet the proximity of the sea. Just ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiKaminTerasaOdprt bivalni prostorLeseni tramovi

Ostalo
Starost oglasa: 241 dni
Posodobljeno: 162 dni

Lokacija

Dubultu prospekts
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MERAKA SIA

Podobni oglasi