SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
184 804 €
(3 422 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Vía 152, Tamarindo

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Looking for a foot on the ground to spend your winter time in a tropical paradise ? This condo is perfect for you !These units currently under constru...

opremljeno
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Vía 152, Tamarindo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HIGH GRADE REAL ESTATE

Podobni oglasi