SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
770 836 €
(1 134 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
680 m²
Calle 24A, Colima

spalnicaatypical
površina680 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Caribe Point is a unique and brand new Hotel in Cahuita surrounded with a Tropical Garden Just 80 meters from the shore of the famous Playa Negra ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorTuš kabinaOpremljenoNaravna svetlobaKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Calle 24A, Colima
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Caribe

Podobni oglasi