SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
95 081 €
(1 761 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
Carrera 5

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Inmueble-19428 Invierte en un espacio que eleva tu práctica profesional y proyecta tu marca con distinción. Este consultorio de 54.52 m², ubicado en e...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Carrera 5
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CIMA GROUP COLOMBIA SAS

Podobni oglasi