SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
334 397 €
(2 027 € / m²)
Prodaja
3
2+
165 m²
Calle 33B Sur

spalnica3
površina165 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Inmueble-15282 Apartamento ubicado en Envigado, sector El Portal Tu refugio de ensueño!!!, Imagina tu vida despertar cada mañana en tu nuevo hogar y v...

Ostalo
Starost oglasa: 28 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle 33B Sur
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CIMA GROUP COLOMBIA SAS

Podobni oglasi