SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 975 €
(2 148 € / m²)
Prodaja
4
2+
210 m²
Calle 4

spalnica4
površina210 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 324 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Calle 4
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Victor B. Mainero e Hijos S.C.

Podobni oglasi