SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
323 416 €
(3 202 € / m²)
Prodaja
2
2+
101 m²
Vidal Street, White Rock

spalnica2
površina101 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Ridgecrest! This beautifully renovated top-floor corner unit offers a bright & spacious layout w/plenty of room to live and entertain. As s...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Vidal Street, White Rock
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Ocean Park

Podobni oglasi