SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
574 259 €
(4 867 € / m²)
Prodaja
6+
2+
118 m²
Avenue Metcalfe, Westmount

spalnica6+
površina118 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxurious 3-bedroom, 2-bathroom condo in the heart of Westmount. Bright double corner unit with windows on 3 sides, 10-ft ceilings, hardwood floors, a...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Avenue Metcalfe, Westmount
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Québec

Podobni oglasi