SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
312 719 €
(3 514 € / m²)
Prodaja
6+
2+
89 m²
Hillside Avenue, Victoria

spalnica6+
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This spacious 2-bedroom, 2-bathroom condo offers a functional, well-designed floor plan. Conveniently located near a major bus route with easy access ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Hillside Avenue, Victoria
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Victoria

Podobni oglasi