SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
312 046 €
(4 458 € / m²)
Prodaja
3
2+
70 m²
Speed Avenue, Victoria

spalnica3
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

One surface parking stall included. Experience modern urban living at Tresah, an architecturally striking collection of contemporary condominiums in V...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Speed Avenue, Victoria
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Victoria

Podobni oglasi