SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
312 046 €
(6 501 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
Ormidale Street, Vancouver

spalnica1
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience elevated living on the 30th floor of Wall Centre Central Park. This sleek 1 bed, 1 bath home features floor-to-ceiling windows, an open-con...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorRazgledKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Ormidale Street, Vancouver
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Vancouver

Podobni oglasi