SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
803 892 €
(7 375 € / m²)
Prodaja
2
2+
109 m²
Main Street, Vancouver

spalnica2
površina109 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

West-facing patio ‘backyard’ w/a condo price tag! This beautifully renovated home offers a rare opportunity to enjoy elevated living in a prime Main S...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Main Street, Vancouver
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Vancouver

Podobni oglasi